Názor.

RRA Torysa | 01.02.2013

Diskusiu na tomto fóre som začal, ako prvý, taktiež som sa prihlásil za spoločný postup pri spracovaní žiadosti, predovšetkým plánu a rozpočtu. A tú sa ukázala súdržnosť agentúr. Ja nedám plán k nahliadnutiu, aby to ostatní „neokukali“ a pritom sa riadime rovnakým zákonom. Ak by sme aj keď v menšine, ako Ervín zdôraznil, len 30 % mali podobné dokumenty, už to by bola výhra, ale nestalo sa to tak. Ja som REPORTY tiež sťahoval a vytláčal na päť krát, aj jednu komplet správu s CD som aj odoslal, no keď Zuzka dala informáciu, že až po 22,00 hod je to už vygenerované, tak som činnosť opakoval.... Rozčuľovanie na konferencii nám nepomôže, iba si z toho ministerstvo urobí obraz. Je potrebné hneď po zaradení – kto prejde – stretnúť sa so zástupcami ministerstva a činnosť v roku 2013 rozobrať podrobné, veď predsa nemôžeme bodovať v každom písmene zákona vo všetkých oblastiach Slovenska. V každej oblasti je predsa prioritné niečo iné, tú cyklotrasy, tam cestovný ruch, niekde nezamestnanosť a len s informovanosti a konzultácii predsa nedokážeme vyžiť.

Michal, RRA Torysa.

Pridať nový príspevok